Kto sme

Náš tím má bohaté skúsenosti v vykurovaním domov, bytov ale aj priemyselných objektov, pri návrhu využívame služby výrobcov produktov ktoré ponúkame k čo najpresnejšiemu návrhu vykurovacieho systému pre vás.

Našim heslom je dodávať ľudom iba to čo potrebujú, preto sa venujeme odvietviu vykurovania založenom na priamej spotrebe elektrickej energie vo vykurovacej ploche. Cena takýchto systémov je častokrát zlomková ako u bežných vykurovacích systémoch, poruchovosť nižšia a životnosť vyžšia, preto je našim názorom že ide o najlepšiu voľbu pre vaše potreby.

► Osobitný Prístup

Každý projekt je jedinečný, tak sa k nemu treba tak aj správať. Aj keď postavíte dva rovnaké domy vedľa seba, každý projekt je iný. Každý zákazník má svoje osobitné požiadavky podľa svojej osobnosti a životného štýlu. My sa snažíme každému zákazníkovi navrhnúť systém presne na mieru. V našom sortimente nenájdete žiadne balíčky, ktoré by nemuseli vyhovovať každému.

► Od A po Z

Od návrhu systému, umiestnenia termostatov, vysekanie drážok až po spustenie celého systému. Samozrejmostou je aj meranie ktoré sa robí pri inštalácii vodičov. V prípade záujmu vám domček vybavíme technológiou pre spojenie všetkých prvkov domu ktoré ovplyvnujú kúrenie a celý systém vám nastavíme na mieru. 

► Dlhoročná spolupráca

Spolupráca nekončí odovzdaním systému. Sme tu pre vás aj v budúcnosti, zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis vykurovacích systémov, prípadke ak ste sa rozhodli pre smart riešenie kúrenia tak sme tu pre vás pri nastavovaní, upravovaní a prípadne aj rozširovaní vášho základu smart home. 

► Profesionalita

Máme skúsenosti s takmer každou technológiou, ktorá sa do domov inštaluje, a tak vieme presne, čo je pre vás najlepšie. Vieme že v dnešnej dobe kedy sú domy extrémne dobre zaizolované je zbytočné vyhodiť za vykurovanie desattisíce.  Dokážeme vám poradiť, čo je pre vaše bývanie vhodné, na čom dokážete ušetriť a čo nemá v danom prípade efekt.