Infrapanely 

Infrapanely využívanie princípu sálavého vykurovania (tzv. infračervené vykurovanie). Jedinečná povrchová úprava a rovnomerné rozloženie teplôt na povrchu panelov zaisťujú odovzdanie maximálneho podielu tepelnej energie práve formou sálania, naopak konvenčná zložka je potlačená na minimum.podielu tepelnej energie práve formou sálania, naopak konvenčná zložka je potlačená na minimum. Použitie infrapanelov je vhodné do akéhokoľvek prostredia, či sa jedná o dom, byt, kanceláriu alebo napríklad skladové alebo výrobné priestory. 

Jednoduchá inštalácia

Inštalácia infrapanelov zaberie pár minút, netreba žiadne trubky ktorých inštalácia je zložitá, stačí prívodný kábel pre napájanie a panel môže fungovať a kúriť. 

Zdravé teplo

Vykurovanie pomocou infrapanelov je jedným z najzdravších vykurovacích spôsobov na trhu. Infražiarenie nezohrieva vzduch ale predmety v priestore

Dizajnové riešenie

Infrapanel môže vyzerať ako obraz, zrkadlo, čokoľvek čo vás napadne. Ak máte záujem o vlastný dizajn vykurovacích infrapanelov napíšte nám a my vám vyriešime potlač panelov

Pre dom aj firmu

Infrapanely sa používajú pre vykurovanie domov, kancelárii, hál, skladov, jednoducho akýchkoľvek objektov. Spôsob vykurovania vyhovuje každému prostrediu bez obmedzení

V našej ponuke nájdete množštvo druhov sálavých panelov, napíšte nám a my vám navrhneme najvhodnejšie riešenie vykurovacích sálavých panelov pre váš projekt.

Jednoduché

Najbežnejší druh vykurovacích panelov. Panel je vyhotovený s plechu s povrchovou úpravou. Vhodný pre bytové aj nebytové priestory. Panel je opatrený rámom z eloxovaného hliníku, univerzálnymi úchytmi a je z tenkého profilu – len 20 mm. Možnosť inštalácie na horľavý podklad C, D. Panel má vyššie IP krytie a je vhodný napr. do aplikácií vo zdravotníctve. Prívodné vodiče panelov sú opatrené vidlicou.

S potlačou

Jedná sa o sklenenné panely ktoré je možné vybaviť potlačou podľa vašich požiadaviek. Vykurovacie panely tým pádom vyzerajú ako obraz na stene, ide o veľmi elegantné riešenie vykurovania domov, kancelárii, showroomov a všetkých priestroov kde sa kladie dôraz na estetiku.

Sklenené

Sklo je materiál, ktorý je veľmi estetickým a nadčasovým doplnkom a je preto určený nie len pre vykurovanie rodinných domov a bytov, ale aj rôznych reprezentatívnych priestorov, hál, alebo moderných kancelárií. V našej ponuke nájdete niekoľko druhov prevedení, biele, čierne alebo aj prihľadné sálavé panely.

 

Mramorové

Mramorové sálavé panely sú určené pre vykurovanie reprezentatívnych priestoroch a hál, ale také kúpeľní nebo bežných obytných miestností.

Vykurovací panel je vyrábaný z masívnej 3cm leštenej mramorové dosky, vykurovacieho elementu, obmedzovacieho termostatu a prívodného kabelu. je možný z niekoľko druhov mramorov.

 

Do kazetových stropov

Univerzálne sálavé panely určené pre bytové aj nebytové priestory k montáži na strop aj do kazetových podhľadov. Vhodné najmä pre vykurovanie kancelárií, obchodov, bytov a rodinných domov.

Špeciálne použutie

V našej ponuke nájdete napr panely k zaveseniu pod sedadlo kostolnej lavice so smerovaním sálavého toku na podlahu. Vplyvom oteplenia podlahy a aj čiastočnou konvekciou potom dochádza k požadovanému zvýšeniu teplotného komfortu návštevníkov kostola alebo aj panely špeciálne určené pre použitie v infrakabínach.