Vykurovanie priemyselných objektov

Nízke obstarácie náklady

Elektrické vykurovacie panely vás stoja zlomok ceny bežných vykurovacích systémov s použitím napríklad plynových kotlov alebo tepelných čerpadiel

Jednoduchá údržba

Celý vykurovací systém je postavený na samostatných paneloch, takže ak sa jeden pokazí ostatné samozrejme kúria, takže môžete fungovať dalej a nechať výmenu panelu na neskôr

Životnosť

Vykurovacie panely sú jednoduchá technológia,bez čerpadiel a podobných prvkov ktoré podliehajú opotrebeniu, takže aj ich životnosť je dlhšia ako pri akomkoľvek inom vykurovacom systéme.

Minimálne priestorové nároky

Nepotrebujete žiadnu kotolnu ani technickú miestnosť. Panely sa inštalujú na strop, napríklad medzi osvetlenie, alebo sa zvesujú nižšie aby bol efekt kúrenia silnejší.

Vysoko teplotné panely ECOSUN sú určené predovšetkým pre vykurovanie priemyselných, skladových a poľnohospodárskych objektov, svoje uplatnenie však nájdu v akomkoľvek objekte o svetlej výške od 3,5 m do 10 m. Okrem štandardnej povrchovej úpravy bielou, vysoko odolnou práškovou farbou, sú v ponuke taktiež vykurovacie panely v antikoróznom prevedení. Tieto panely sú určené pre vyhrievanie priestorov s vyššími nárokmi na odolnosť – napr. s vysokou vlhkosťou alebo so vzduchom nasýteným soľami alebo inými agresívnymi látkami ( poľnohospodárske prevádzky, umývacie boxy a pod.)

Niektoré aplikácie neumožňujú vradenie našich sálavých panelov Ecosun S+ do rady žiarivkových svietidiel tak, aby s týmito svietidlami boli v jednej osi a tvorili harmonický celok interiéru. Tento nedostatok sa nám podarilo vyriešiť rozšírením našej výrobnej rady o skrátenú verziu tohto sálavého vykurovacieho panelu, ktorý má dĺžku len 650 mm. Menší a kompatibilnejší rozmer pôsobí elegantnejšie a rýchlejšie sa zaraďuje aj do iných interiérov a aplikácií. Konštrukcia a technické parametre týchto panelov sú zhodné s panelmi ECOSUN S+. Panely sú vhodné pre vykurovanie priemyselných hál, telocviční, sál, dielní a poľnohospodárskych objektov s prostredím zodpovedajúcim danému krytiu.